Dołącz do nas na Facebook'u

Zestaw sztućców stal Starke Pro Metropolitan 24 el. Zobacz większe

Zestaw sztućców stal Starke Pro Metropolitan 24 el.

Zestaw sztućców ze stali nierdzewnej Starke Pro Metropolitan 24 elementy

Oryginalny i praktyczny komplet sztućców nierdzewnych

Więcej szczegółów

Nowy

12 Przedmioty

99,99 zł

STARKE PRO METROPOLITAN (24 elementy) – nowoczesny komplet sztućców

Nie wyobrażamy sobie, by w jakiejkolwiek kuchni zabrakło funkcjonalnego i dopracowanego pod względem jakości wykonania zestawu sztućców. W ofercie naszego sklepu internetowego możesz znaleźć wiele atrakcyjnych propozycji zakupu tego typu akcesoriów, a jednym z nich jest właśnie zaprezentowany tu gustowny komplet ze stali szlachetnej STARKE PRO METROPOLITAN. Jesteśmy przekonani, że każdy użytkownik będzie usatysfakcjonowany wyborem tego produktu – noże, widelce, łyżki i łyżeczki dla sześciu osób. Opakowanie zostało zaprojektowane z myślą o konsumentach, którzy będą chcieli w nim przechowywać elementy zestawu lub zdecydują się z niego uczynić pomysł na prezent.

Pozostałe korzyści z zakupu kompletu sztućców METROPOLITAN: - z tym zestawem sztućców ze stali szlachetnej uzupełnisz zastawę aż dla 6 osób, - elegancki połysk jako wykończenie powierzchni sztućców, - odpowiednie zabezpieczenie przed korozją oraz wnikaniem lub osadzaniem się bakterii i zabrudzeń.

Informacje dodatkowe: - komplet sztućców ze stali szlachetnej STARKE PRO METROPOLITAN składa się z 6 widelców, 6 noży, 6 łyżek obiadowych i 6 łyżeczek do herbaty, - kupując w naszym sklepie internetowym, korzystajsz z możliwości zamówienia oryginalnych produktów Starke, gdyż jesteśmy oficjalnym dystrybutorem tej marki w naszym kraju, - sposób czyszczenia i pielęgnacji sztućców Metropolitan (komplet dla 6 osób – 24 elementy) został podany na opakowaniu, - dopuszcza się mycie sztućców w zmywarce - pod żadnym pozorem nie należy czyścic produktu preparatami przeznaczonymi do srebra

6 x łyżka obiadowa

6 x widelec obiadowy

6 x nóż obiadowy

6 x łyżeczka do herbaty