Dołącz do nas na Facebook'u

Zestaw sztućców stal Starke Pro Canary 24 el. Zobacz większe

Zestaw sztućców stal Starke Pro Canary 24 el.

Zestaw sztućców ze stali nierdzewnej Starke Pro Canary 24 elementy

Oryginalny i praktyczny komplet sztućców nierdzewnych

Więcej szczegółów

Nowy

12 Przedmioty

99,99 zł

STARKE PRO CANARY (24 elementy) – elegancki komplet sztućców

Reprezentacyjny wygląd oraz bardzo dobra funkcjonalność są jednymi z wielu zalet zestawu sztućców CANARY. To gustowna propozycja dla każdego, kto poszukuje noży, widelców, łyżek i łyżeczek, które będą nie tylko tworzyły spójną całość, ale i pozwolą na łatwe czyszczenie po każdym posiłku. Z takim kompletem potrzeby twojej rodziny lub wizyta gości otrzymają odpowiednią oprawę – każdy posiłek może smakować jeszcze lepiej, a jego jedzenie może być wygodniejsze!

Zestaw sztućców STARKE PRO CANARY (24 elementy) - korzyści z zakupu: - komplet zawiera pełną zastawę sztućców dla 6 osób, - błyszczące i eleganckie wykończenie, - opakowanie czyni z produktu doskonałą opcję na prezent oraz może stanowić również praktyczny element, który pozwoli ci odpowiednio przechowywać nabyty komplet sztućców.

Informacje dodatkowe: - komplet sztućców ze stali szlachetnej STARKE PRO CANARY składa się z 6 widelców, 6 noży, 6 łyżek obiadowych i 6 łyżeczek do herbaty, - zalecenia dotyczące pielęgnacji sztućców znajdziesz na opakowaniu

6 x łyżka obiadowa

6 x widelec obiadowy

6 x nóż obiadowy

6 x łyżeczka do herbaty