Dołącz do nas na Facebook'u

ZWIEGER PATELNIA obsidian Zobacz większe

ZWIEGER PATELNIA GRILLOWA OBSIDIAN 28CM

 

Patelnia  GRILLOWA Zwieger Obsidian 28 cm 


  • ZWIEGER Obsidian Patelnia 28 cm 

Więcej szczegółów

ZWIEGER

5903357370442

Nowy

4 Przedmioty

159,00 zł

ZWIEGER Obsidian

Patelnie OBSIDIAN zostały wykonane z odlewanego aluminium, które jest najtrwalszym materiałem odpornym na odkształcenia, zmiany temperatury i wielokrotne użytkowanie.

Produkty z tej serii pokryte są niemiecką, 3-warstwową powłoką nieprzywierającą Greblon C3+ utwardzoną ceramicznie.

Zewnętrzna powłoka to czarny, silikonowy lakier żaroodporny. Garnki nadają się na wszystkie rodzaje kuchenek, włącznie z płytą indukcyjną.

Dno wykonane w technologii pełnej indukcji, która zwiększa wydajność energetyczną o ok. 40 %.

Dodatkową zaletą jest możliwość zapiekania w piekarniku garnków 24 cm i 28 cm (bez pokrywy) do temp. nie przekraczającej 280 st.C. oraz smażenia potraw jak w każdej patelni marki Zwieger.

  • Od wstępnego podsmażenia przez duszenie – wszystko w jednym naczyniu. Garnki OBSIDIAN działają podobnie jak naczynia żeliwne, ale są od nich znacznie lżejsze i łatwiejsze w użytkowaniu. Odlewane aluminium typu die cast – lepsza struktura przewodzenia i dystrybucji ciepła.  3-warstwowa, nieprzywierająca powłoka Greblon ® C3+ –  powłoka najwyższej jakości do zastosowań profesjonalnych.
  • Wygodne, a przede wszystkim szybkie czyszczenie garnka po użyciu (przygotowywane produkty nie przywierają do garnka). Smażenie w niskich temperaturach przy minimalnym lub całkowitym braku użycia tłuszczu – zdrowy tryb życia.
  • Pełna indukcja –  zwiększenie wydajności energetycznej o ok. 40%. W zestawie uchwyty silikonowe, chroniące przed oparzeniem. Idealnie przylegająca do garnka pokrywa z silikonowym rantem, ze specjalnymi otworami do odprowadzania pary i uchwytem z powłoką soft touch.
  • Dodatkową zaletą jest możliwość zapiekania w piekarniku garnków 24 cm i 28 cm (bez pokrywy) do temp. nie przekraczającej 280 st.C. oraz smażenia potraw jak w każdej patelni marki Zwieger.